poniedziałek, 24 czerwca 2013

Afirmacja bogactwa dla biznesmenów

Jesteś biznesmenem - człowiekiem biznesu, ale co czyni Cię takim człowiekiem? Czy jest to tylko kwestia zasobności portfela? Moim zdanie nie. Przecież jest masa osób, które pomimo zamożności, nie mają nic wspólnego z biznesem. Czy znany aktor zyskujący popularność na skandalach i tanich serialach telewizyjnych jest biznesmenem? A czy właściciel firmy usługowej, który jeździ fajnym samochodem za 100 000 zł, jednak pracuje w swojej firmie (fizycznie) od rana do wieczora jest biznesmenem? No także można by się spierać.

Zdaniem wielu ludzi - biznes to stan umysłu a nie stan portfela, dlatego ważne jest to co masz w głowie i jak podchodzisz do swojej pracy.

Nie łatwo jest zmienić swoje podejście do pewnych spraw. Zauważ, że o ludziach biznesu (ludziach zamożnych) zazwyczaj osoby niemające pojęcia o tym w jaki sposób ci bogaci doszli do swojej obecnej pozycji, mówią o bogatych:
- złodzieje,
- oszuści,
- wykorzystywacze,
- dorobkiewicze,
I wiele innych negatywnych określeń.

Przeciętni ludzie zazwyczaj nie mają pojęcia w jaki sposób ludzie naprawdę bogaci doszli do swojej pozycji i czym jest dla nich ich bogactwo. Zasłyszane historie i plotki nie zawsze są prawdą.

Pomińmy jednak te kwestię, a skupmy się na "podejściu do bogactwa".

Afirmacje bogactwa - zmienią Twoje podejście

Jeśli obecnie nie masz "pozytywnego podejścia do bogactwa", to czas to w sobie zmienić. Jeśli masz złe nawyki typu:
- bogactwo jest trudne do osiągnięcia,
- bogactwo wymaga ogromnego nakładu pracy,
- bycie bogatym wymaga nielegalnych działań i kombinowania,
- bogaci ludzie mają wielu wrogów,
- i tak dalej...

Afirmowanie się z afirmacjami bogactwa, pozwala zmienić te nawyki i uczynić z nich Twoich największych sprzymierzeńców. Można by wiele opowiadać na ten temat, jednak kwestia jest bardzo dobrze poruszona tutaj <---. Poczytaj o afirmacjach Hepika, zobacz opinie na temat Afirmacji Hepika, a następnie zdecyduj - czy możesz zmienić swoje podejście do czegokolwiek zechcesz...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz